Studenci i naukowcy SGGW w Radiu Kampus

Wszystkie audycje można wysłuchać na naszej stronie internetowej w zakładce DLA MEDIÓW/SGGW W RADIU

Zapraszamy także do wysłuchania audycji "Konwersatorium". Gośćmi Kamila Czaplickiego w Akademickim Radiu Kampus byli prof. Krzysztof Dołowy z Katedry Fizyki Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz prof. Ireneusz Białecki z Centrum Badań Polityki Naukowej i Szkolnictwa Wyższego Uniwersytetu Warszawskiego. Temat rozmowy "Kim jest dla uczelni państwowej student?"

Audycja Konwersatorium <<tutaj>>