Sukces SGGW w rankingu TOP10 Startup Friendly

SGGW znalazła się w gronie dziesięciu polskich uczelni najbardziej przyjaznych startupom. Ranking TOP10 Startup Friendly został zorganizowany z okazji 10-lecia AIP.

10 lat temu zaczęła tworzyć się wraz z powoływaniem pierwszych inkubatorów polska scena startupowa. Uczelnie wraz ze swoimi inkubatorami stały się kluczowymi miejscami dla rozwoju przedsiębiorczości wśród studentów. SGGW przyczyniła się do rozwoju tego rynku w Polsce, stając się ze swoim inkubatorem sercem społeczności startupowej.

Dekada osiągnięć AIP SGGW została doceniona i już wkrótce uczelnia otrzyma statuetkę Startup Friendly.