Student SGGW wicemistrzem świata w Taekwondo

We Włoskim Jesolo odbyły się XIII Mistrzostwa Świata Juniorów i XIX Mistrzostwa Świata Seniorów Taekwon-Do. Student kierunku Informatyka na Wydziale Zastosowań Informatyki i Matematyki Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Mateusz Mróz przywiózł z nich trzy medale z czego dwa indywidualnie i jeden drużynowy. Srebro zdobył w konkurencji walk mężczyzn w kategorii +85kg oraz w technikach specjalnych. Po trzeci, również srebrny medal sięgnął z drużyną w technikach specjalnych.

Reprezentacja Polski zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji medalowej zdobywając łącznie 41 medali, 8 złotych, 13 srebrnych oraz 19 brązowych.