Ursynalia 2024 - dzień drugi

Dziś na Starym Kampusie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego drugi dzień największej studenckiej imprezy muzycznej na warszawskim Ursynowie - URSYNALIA 2024!

Wczoraj, na bis zespołu Poparzeni Kawa Trzy, na scenie pojawił się niespodziewany gość – rektor SGGW, Michał Zasada. Z pasją dołączył do muzyków, grając na gitarze, co było prawdziwą atrakcją dla zgromadzonej publiczności.

2024 Ursynalia 2 1 (Rektor)

Podczas dzisiejszego wieczoru na Ursynaliowej scenie wystąpią:

● Kizo

● Guzior

● Brathanki

● Meek, oh why?

● Luxtorpeda

● Guzikowce

● Artysta Szymek

Jak zdobyć bilety?

Tegoroczna edycja Ursynaliów cieszy się dużym zainteresowaniem. Aktualnie jeszcze możecie zakupić bilety z ostatniej - III puli. Informacje o cenach i dostępności biletów na wydarzenie znajdują się na stronie biletomat.pl.

Więcej informacji

Wszystkie aktualności dotyczące nadchodzących Ursynaliów znaleźć można na stronie Juwenalia SGGW – Ursynalia

Autor zdjęć: Paweł Łochowski