Laur AgroPartner 25-lecia dla SGGW

Uroczystość wręczenia Laurów: Rolnik 25-lecia, Przetwórca 25-lecia, AgroPartner 25-lecia oraz Grupa Producencka 10-lecia odbyła się w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Organizatorami Gali wręczenia Laurów była Redakcja Agro, Stowarzyszenie AgroBiznesKlub oraz SGGW. Patronami Honorowymi wydarzenia byli Janusz Piechociński Wicepremier Rady Ministrów, Minister Gospodarki oraz Marek Sawicki Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Galę wręczenia laurów najlepszym rolnikom, przetwórcom, grupom producenckim oraz instytucjom naukowym i gospodarczym kreującym i stymulującym rozwój wsi i rolnictwa otworzył prof. dr hab. Alojzy Szymański, Rektor Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Podczas swojego przemówienia profesor Szymański pogratulował sukcesów laureatom, zaznaczając jednocześnie, że SGGW jest uczelnią, która od wielu lat wspiera polskie rolnictwo i polskich przedsiębiorców.

Nagrody wręczał Janusz Piechociński Wicepremier Rady Ministrów, Minister Gospodarki.

Podczas Gali SGGW reprezentowali także: prof. dr hab. Wiesław Bielawski - Prorektor ds. Rozwoju, prof. dr hab. Jan Niemiec - Prorektor ds. Nauki, prof. dr hab. Marek S. Szyndel - Prorektor ds. Współpracy Międzynarodowej, prof. dr hab. Bogdan Klepacki - Prorektor ds. Dydaktyki, prof. dr hab. Andrzej Lenart – Pełnomocnik Rektora ds. Współpracy z Gospodarką, prof. dr hab. Kazimierz Banasik, Pełnomocnik Rektora ds. Międzynarodowych Projektów Badawczych, prof. dr hab. Tomasz Borecki oraz dr inż. Władysław W. Skarżyński - Kanclerz Uczelni.