Doktorat Honoris Causa dla Profesora Bogdana Klepackiego

Uroczystość nadania tytułu Doktora Honoris Causa prof. dr hab. Bogdanowi Klepackiemu odbyła się 2 czerwca br. w Auli Centrum Kongresowego Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. W uroczystości wzięła udział liczna delegacja władz rektorskich, dziekańskich, administracji oraz pracowników naukowych SGGW.

Prof. dr hab. Alojzy Szymański, rektor Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie podczas uroczystości nadania tytułu Doktora Honoris Causa Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie profesorowi Bogdanowi Klepackiemu w swoim przemówieniu zwrócił szczególną uwagę na wieloletnią, dobrą  współpracę SGGW oraz Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie (UR). Profesor Szymański podziękował społeczności akademickiej Uniwersytetu Rolniczego za przyznanie Doktoratu Honoris Causa prorektorowi SGGW w czasie gdy nasza uczelnia obchodzi 200-lecie kształcenia rolniczego.

Promotorem w procesie nadania doktoratu był prof. dr hab. Janusz Żmija były rektor Uniwersytetu Rolniczegow Krakowie.

Biogram prof. dr. hab. Bogdana Klepackiego <<tutaj>>