Noworoczna Gala Agrobiznesu w SGGW

Honorowymi Patronami tego agroprzedsięwzięcia są: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Stanisław Kalemba oraz Prezes ARR Radosław Szatkowski.

Konfrontacje „Drogi do AgroSukcesu” to kontynuacja pomysłu sprzed trzech lat, kiedy to w Auli Kryształowej SGGW wybitni reprezentanci polskiego rolnictwa i agrobiznesu - laureaci konkursów Agroprzedsiębiorca RP i AgroLiga odpowiadali na pytania studentów i pracowników naukowych SGGW o źródła ich dużych sukcesów gospodarczych.

W tym roku organizatorzy konferencji zdecydowali się - wzorem ostatnich dwóch lat  -  przeprowadzić równoczesne Konfrontacje na 6 wydziałach SGGW: Wydziale Nauk o Zwierzętach, Wydziale Nauk o Żywności, Wydziale Nauk Ekonomicznych (równolegle dwa spotkania), Wydziale Inżynierii Produkcji, Wydziale Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu oraz Wydziale Rolnictwa i Biologii.

W barwach nieformalnej AgroAkademii Umiejętności Praktycznych, afiliowanej przy AgroBiznesKlubie,  znajdą się, podobnie jak w ostatnich trzech latach, najlepsi w kraju rolnicy, agrobiznesmeni oraz działacze gospodarczy, którzy chętnie podzielą się z młodzieżą akademicką i kadrą naukowo-dydaktyczną SGGW swoimi wielkimi doświadczeniami i niekwestionowanym dorobkiem.

Szczegółowe informacje – na stronach internetowych w.w. wydziałów SGGW.