Rendez-vous w SGGW

Do akcji uczelnia zaprosiła uczniów szkół średnich, w których Dyrekcje wyraziły zainteresowanie taką formą współpracy. W najbliższych spotkaniach weźmie udział kilkaset osób – uczennic i uczniów wraz z nauczycielami i wychowawcami. Każde rendez-vous ma określony temat. Podczas pierwszego spotkania, które odbędzie się 7 lutego br. uczniowie wysłuchają wykładu pod tytułem „Czy rośliny mogą być niebezpieczne?”. Natomiast podczas drugiego rendez-vous, które odbędzie się 9 lutego br. tematem wykładu będzie „Matematyka się liczy”.

Rendez-vous w SGGW to doskonała okazja dla młodzieży, by poznać uczelnię od środka. Uczniowie otrzymają informatory o studiach w SGGW oraz dowiedzą się, jakie przedmioty należy wybrać na maturze, by zostać studentem naszej uczelni. Młodzież otrzyma pełną informację o kierunkach studiów, wydziałach, zasadach rekrutacji, a także o kursach przygotowawczych organizowanych przez uczelniany KURS-AR (www.kursar.pl). Spacer po kampusie SGGW, zwiedzanie laboratoriów, obiektów sportowych, biblioteki oraz zabytkowej części Starego Ursynowa to nieodzowne elementy tych spotkań.

Rendez-vous w SGGW organizowane 7 i 9 lutego 2012 roku rozpocznie się o godz. 10.00 w Auli Kryształowej (bud. 9) przy ul. Nowoursynowskiej w Warszawie i zakończy się ok. godz. 12.30.