Szpaku, Young Multi, Kizo, Luxtorpeda… Znamy połowę artystów, którzy wystąpią na Ursynaliach 2024

24-25 maja na Starym Kampusie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego odbędzie się jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń studenckich w Warszawie. Już dziś poznaliśmy kolejnego artystę, który pojawi się na tegorocznych Ursynaliach.

Juwenalia SGGW to niezwykłe wydarzenie muzyczne organizowane przez Samorząd Studentów, który już wielokrotnie pokazał, że potrafi wprowadzić swoje święto na najwyższy poziom rozrywki. W tym roku organizatorzy zapowiadają, że na scenie pojawi się dziewięciu artystów. 50% z nich już znamy.

Artyści

Ursynalia 2024 to fuzja gatunków i stylów muzycznych. Wśród ogłoszonych gwiazd znajdują się zespoły, które nawiązują do rockowej historii tego wydarzenia, takie jak Luxtorpeda, jaki i przedstawiciel nowej sceny muzycznej, a wśród nich Kizo. Na fanów hip-hopu czeka mocna reprezentacja. Pierwszego dnia Ursynaliów wystąpią między innymi Young Multi oraz świeżo ogłoszony Szpaku.

To dopiero połowa zaproszonych gwiazd. Pozostałe poznamy w nadchodzących tygodniach.

Bilety

Tegoroczna edycja Ursynaliów cieszy się sporym zainteresowaniem. Bilety w ramach pierwszej puli zostały już wyprzedane, a sprzedaż drugiej puli, zwłaszcza karnetów, powoli zbliża się do końca.

Informacje o cenach i dostępności biletów na wydarzenie znajdują się na stronie biletomat.pl.

Więcej informacji

Wszystkie aktualności dotyczące nadchodzących Ursynaliów znaleźć można na stronie Juwenalia SGGW – Ursynalia. Dodatkowych informacji udziela przedstawicielka Samorządu Studentów SGGW, Julia Szymańska: tel. 665 291 836.