Zaproszenie na spotkanie z Noblistą sir Peterem Ratcliffe’em

Serdecznie zapraszam na wykład Sir Petera J. Ratcliffa, brytyjskiego lekarza i biologa molekularnego, laureata Nagrody Nobla w dziedzinie fizjologii lub medycyny za odkrycie molekularnego mechanizmu wykrywania poziomu tlenu i jego wpływu na procesy komórkowe (2019).

Tytuł wykładu: „Molecular insights into the sensing of oxygen”.  Wykład ma charakter otwarty  z możliwością udziału studentów i pracowników SGGW, a także innych instytucji naukowych.

Wydarzenie jest częścią globalnego programu Nobel Prize Inspiration Initiative (NPII), w ramach którego laureaci Nagrody Nobla dzielą się inspirującymi historiami. Organizatorami wizyty są Nobel Prize Outreach, AstraZeneca Pharma Polska oraz SGGW. Gospodarzami wykładu są JM Rektor SGGW, prof. dr hab. Michał Zasada oraz Wydział Biologii i Biotechnologii

Na spotkanie obowiązuje rejestracja przez formularz zgłoszeniowy. Liczba miejsc ograniczona.

Obowiazek rejestracji nie dotyczy dziennikarzy.

Zapraszamy 17 marca 2023, godz. 15:15-16:30.
Aula Kryształowa SGGW (budynek 9)
ul. Nowoursynowska 166
02- 787 Warszawa
Wykład oraz sesja Q&A z udziałem publiczności odbędą się w języku angielskim