URSYNALIA 2022

Studenci Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zapraszają 3 i 4 czerwca na URSYNALIA - jedną z najstarszych i najbardziej kultowych imprez juwenaliowych w Polsce.

Impreza swoją nazwę zawdzięcza lokalizacji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, który mieści się na malowniczym warszawskim Ursynowie. Ursynalia to celebracja młodości, spontaniczności i studenckiej energii w pięknej późnowiosennej scenerii starego kampusu.

Tradycją ursynaliowego piątku są imprezy w klimacie disco. 3 czerwca na scenie pojawią się PIĘKNI I MŁODZI, BOYS, TOP GIRLS, PLAYBOYS oraz DJ BOSSY.

Sobota będzie natomiast czasem mocnych wersów i rapowego stylu! Na scenie pojawią się pojawią się legendy polskiego hip-hopu TEDE oraz KĘKĘ oraz reprezentujący młodsze pokolenie KUBAŃCZYK oraz KARTKY. Line-up wydarzenia uzupełnią studenci SGGW - Artysta Szymek rozkręci imprezę hiphopowymi setami, a pochodząca z Ukrainy Victoriia Zazhyrko doda delikatnego popowego akcentu.

Oprócz mocno imprezowego zestawu na scenie głównej na uczestników będzie czekać wiele klasycznych studenckich atrakcji - turniej we flanki, skok na bungee, przeciąganie liny oraz twister.

Organizatorami wydarzenia są Samorząd Studentów SGGW oraz Fundacja Inicjatyw Akademickich Paideia.