Dzień Otwarty last minute w SGGW | 8 lipca 2023 | 10:00-14:00

Do 10 lipca trwa rejestracja na studia w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Wyniki matur zostaną ogłoszone 7 lipca. Dlatego dzień później, w sobotę SGGW zaprasza maturzystów na Dzień Otwarty last minute.

Wydarzenie ma charakter hybrydowy

Stacjonarnie – kampus SGGW, Aula Kryształowa ul. Nowoursynowskiej 166 w Warszawie.

On-line – transmisja na kanale YouTube SGGW https://www.youtube.com/@SGGWWULStv

Dzień otwarty – dlaczego warto wziąć udział?

Znasz już wyniki swoich matur – teraz pora na wybór kierunku studiów.

Co oferuje SGGW? Jaki wybrać kierunek? Czy trudno się dostać? Jakie są perspektywy zawodowe?

Tego dowiesz się od naszych studentów i naukowców.

W tym roku maturzyści mają do wyboru 42 kierunki na 14 wydziałach.

SGGW kształci w ośmiu obszarach:

• środowisko i klimat,
  • żywność i żywienie,
  • inżynieria i technika,
  • świat zwierząt,
  • gospodarka i społeczeństwo,
  • biologia i zdrowie,
  • człowiek i środowisko.

SGGW oferuje:

• 40 kierunków studiów I stopnia i jednolitych studiów magisterskich
  • 24 kierunki II stopnia
  • 10 kierunków w języku angielskim
  • 24 kierunki prowadzone w trybie niestacjonarnym

Studia w SGGW to także kierunki prowadzone w języku angielskim

Od semestru zimowego będzie można studiować na kierunku Veterinary Medicine (jednolite studia magisterskie), a także na czterech kierunkach w ramach studiów I stopnia: Biotechnology, Organic Agriculture and Food Production, Food Science - Technology and Nutrition, Management.

W ramach studiów II stopnia prowadzonych w języku angielskim oferowanych jest pięć kierunków: Finance and Accounting, Informatics and Econometrics, Environmental Protection, Sustainable Horticulture, Forest Information Technology.

W nadchodzącym roku akademickim nowości na SGGW to dwa nowe kierunki na studiach II stopnia (Sustainable Horticulture, Forest Information Technology) oraz możliwość studiowania kierunku Zarządzanie w j. angielskim na studiach I stopnia.