Dni SGGW: 22-23 maja 2015 r.

Odwiedzający w tych dniach naszą uczelnię będą mogli nie tylko oglądać stoiska wydziałowe, ale także wziąć udział w wielu atrakcjach przygotowanych przez studentów. Na centralnym placu uczelnianego kampusu odbędzie się mnóstwo pokazów i występów artystycznych uczelnianych zespołów. Zarówno dzieci jak i dorosłych zapraszamy do mini zoo, na pokazy wielu różnych zwierząt, w tym hodowli alpak.

22 maja br. o godz. 11.00 w Auli Kryształowej SGGW odbędzie się uroczystość nadania tytułów doktora honoris causa Profesorowi Tomaszowi Boreckiemu, Rektorowi  Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiekjskiego w Warszawie w latach 2002 - 2008.

Relację „na żywo” z uczelnianego święta przeprowadzi w tym roku Radio Złote Przeboje oraz Akademickie Radio Kampus

W trakcie Dni SGGW uczelnia organizuje konkurs „Start po indeks”, w którym wezmą udział tegoroczni maturzyści. Uczestnicy konkursu napiszą testy z wybranego przedmiotu (biologia, chemia, matematyka, geografia). dwanaście osób – zdobywcy pierwszych trzech miejsc z poszczególnych przedmiotów – otrzyma indeksy Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.