SGGW zwycięzcą konkursu Genius Universitatis 2015

Konkurs zorganizowała Fundacja Edukacyjna Perspektywy. Szkoły wyższe oceniono w pięciu kategoriach: reklama prasowa, instrument promocji międzynarodowej, gadżet promocyjny, fanpage uczelni, rekrutacyjny serwis internetowy. Przyznano też nagrodę specjalną za kreatywne hasła rekrutacyjne. Jury oceniło w sumie 119 prac z 42 uczelni.

W kategorii rekrutacyjny serwis internetowy pierwszą nagrodę otrzymała strona internetowa SGGW www.maturzysta.sggw.pl